Strona główna

W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców w Nowym Sączu znajdziesz wyrozumiałych i cierpliwych instruktorów, dzięki którym Twoja jazda będzie bezpieczna i płynna. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu kursantów do kierowania pojazdami, szkoła jazdy Auto-Moto Szkoła gwarantuje wysoką zdawalność!

Na kursie prawo jazdy nasi instruktorzy pomogą w prosty i szybki sposób przyswoić niezbędne do uczestnictwa w ruchu drogowym przepisy, bezstresowo opanować kierowanie pojazdami, a także  poprzez sprawdzony sposób nauczania, przygotują do zdania teorii i praktyki w MORDzie. 

Dzięki miłej atmosferze i przyjaznemu podejściu, wiedza wyniesiona z naszych kursów pozostanie z Wami na długo. Nie zwlekaj i wybierz naszą szkołę jazdy już dziś! W naszym ośrodku nauki jazdy odbywają się kursy kategorii , A1, A2, A, B, BE, C, D/C, D/B, CE. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

AutoMoto Szkoła Copyright 2019 AUTO-MOTO-SZKOŁA. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka Prywatności  Polityka Plików Cookies
projekt i realizacja: iPolska.com.pl
Szkolenia kierowców Brzesko, Kurs prawa jazdy Tymbark, Szkolenia kierowców Tęgoborze, Szkolenia kierowców Krynica, Kurs prawa jazdy małopolska